Targi Pracy KARIERA 2019Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2014-09-16
Targi Pracy „KARIERA 2019” odbędą się we wtorek dnia 26 listopada 2019 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 na WYDZIALE TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ  Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przy Al. Piastów 42.

Czym są targi dla wystawców?

Podczas targów będą mieli Państwo okazję spotkać się z poszukującymi praktyki, stażu lub zatrudnienia studentami i absolwentami wszystkich dziesięciu wydziałów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Będzie to dobry moment do zaprezentowania przez Państwa swojej działalności i profilu firmy oraz zainteresowania swoją ofertą potencjalnych przyszłych pracowników, stażystów lub praktykantów.

Co to jest ZUT?

ZUT to duża uczelnia o ogromnym potencjale, gdzie kształcą się inżynierowie, licencjaci i magistrowie z różnych dziedzin gospodarki. Między innymi: architektura i urbanistyka, budownictwo, biotechnologia, zootechnika, ekonomia, zarządzanie, automatyka i robotyka, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, informatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, transport, mechatronika, inżynieria materiałowa, agronomia, inżynieria rolnicza, ogrodnictwo, rybactwo, technologia żywności i żywienie człowieka, oceanotechnika, inżynieria bezpieczeństwa, technologia chemiczna, nanotechnologia.

Czym są targi dla poszukujących zatrudnienia?

Dla poszukujących zatrudnienia, praktyk czy staży będzie to doskonała okazja aby znaleźć coś dla siebie. Na targach zaprezentowały się firmy z różnych branż i specjalności, biura doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy etatowej i czasowej, a też instytucje wspierające ideę samozatrudnienia.

Ponadto porad praktycznych udzielalać będą fachowcy  z zakresu doradztwa kariery zawodowej oraz podejmowania pracy w kraju i za granicą.

U przedstawicieli poszczególnych firm można będzie zasięgnąć informacji jakie są systemy rekrutacyjne w danej jednostce, jakie cechy i umiejętności powinien posiadać kandydat starający się o pracę?

Targi to także szansa dla tych, którzy myślą o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Każdy zainteresowany będzie miał okazję skorzystać z porad instytucji na co dzień wspierających przedsiębiorczość w zakresie budowania i prowadzenia własnej firmy.

Wszyscy studenci i absolwenci spośród osób z 10 wydziałów naszej uczelni na pewno znajdą dla siebie coś interesującego.


Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w targach i do obejrzenia galerii z tego wydarzenia w 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 i 2018 roku.

mgr inż. Hanna Zielińska

mgr Małgorzata Kępka

 

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin