Arvato ServicesPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-09-24

Firma świadczy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie: zarządzanie bazami danych, korespondencja masowa (lettershop), wysyłka i dystrybucja produktów (logistyka), telefoniczna obsługa klienta (contact center), programy lojalnościowe, a także usługi finansowe (faktoring, monitoring i windykacja, BPO finansowe). We wszystkich tych procesach wykorzystuje najnowsze technologie oraz zaawansowane rozwiązania IT.

Alpha Personal - Service GmbHPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-09-24

Założona w 1997 roku, firma alpha Personal-Service GmbH jest jedną z najlepszych firm odnoszących sukcesy na rynku pracy tymczasowej w okolicach Frankfurtu nad Menem. Jest elastycznym i kompetentnym przedsiębiorstwem usługowym, zorientowamym na potrzeby swoich pracowników i klientów. Działa w branży handlowej, inżynierskej, rzemieślniczej, technicznej jak również opiece medycznej oraz pracy socjalnej.

Stream International Sp. z o.o.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-09-24

Stream jest miedzynarodowym liderem w dynamicznie rozwijajacej sie branzy telefonicznej obslugi klienta. Specjalizuje sie w dostarczaniu najwyzszej jakosci wsparcia technicznego globalnym liderom rynku technologii informatycznych, elektroniki komunikacyjnej oraz komunikacji. Dzieki stale rosnacemu zapotrzebowaniu na uslugi wspracia w zakresie outsourcingu ciagle sie rozwijamy.

Al. Wojska Polskiego 62

Szczecin

kk-elektronic polska Sp. z o. o.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-09-30

Ambicją KK-Electronic Polska jest osiągnięcie pozycji preferowanego partnera w sektorze systemów sterowania dla przemysłu energetycznego i produkcyjnego.

Faurecia Fotele Samochodowe Sp. z o. o.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-10-07

Faurecia Fotele Samochodowe jest jednym z liderów na rynku producentów wyposażenia samochodów oraz metalowych konstrukcji siedzeń i układów kierowniczych. W Polsce Faurecia posiada zakłady produkcyjne w: Grójcu, Wałbrzychu, Legnicy i Gorzowie Wielkopolskim.

Randstad Sp. z o. o.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-10-14

Randstad Sp. z o. o. (wchodzący w skład holenderskiego Randstad Holding nv.) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej oferującą rozwiązania w zakresie:

Polskie Wydawnictwo RolniczePowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-10-15

Polskie Wydawnictwo Rolnicze rozpoczęło swoją działalność w Polsce w 1993 r. Od początku nadrzędnym celem PWR jest łączenie potrzeb rolników oraz dostawców środków produkcji rolnej i autorytetów naukowych w zakresie najnowszej wiedzy i wymiany najnowszysch praktyk.

PWR jest nie tylko wydawcą fachowych czasopism branżowych, takich jak wiodący w Polsce miesięcznik top agrar Polska i Tygodnik Rolniczy, ale również oferuje kompleksowe usługi marketingu rolniczego, na które składają się

Unikadr Biuro Doradztwa PersonalnegoPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-11-05

Jest polską firmą doradczo-szkoleniową. Działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomaga pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

"rayNet Polska" Sp. z o. o.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-11-05

 Raynet należy do czołowych dostawców usług IT w zakresie zarządzania aplikacjami oraz wdrażania i pakietowania softwaru.
Jako złoty partner współpracuje w tym niszowym rynku wraz z ogólnoświatowym wiodącym producentem oprogramowania.

CAMP LEADERS POLAND Sp. z o. o.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-11-05

Camp Leaders organizuje program wymiany kulturowej, oparty na pracy w ośrodkach kolonijnych, w ramach którego można wyjechać na wakacje do Stanów Zjednoczonych.

LM Wind Power Services (Poland) Sp. z o. o.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-11-05

LM Wind Power jest największym światowym producentem łopat, hamulców i komponentów. Staramy się być preferowanym dostawcą do energetyki wiatrowej, uznawanym za wprowadzanie nowoczesnej technologii i serwisu, sprawiamy że nasi klienci odnoszą sukcesy poprzez energetykę wiatrową. Centrala Główna Firmy LM Wind Power (Global Office) mieści się w Amsterdamie. W skład Grupy LM wchodzą takie firmy jak:

SONION Polska Sp. z o. o.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-11-15

Grupa Sonion jest ogólnoświatowym liderem w projektowaniu, produkcji i montażu podzespołów oraz urządzeń elektronicznych, używanych m.in. w branżach aparatów słuchowych i medycznej. Polski zakład w Szczecinie-Mierzynie liczy ok. 200 osób, posiadamy oddziały w Holandii i Wietnamie,  a centrala znajduje się w Danii.

Sagra Technology Sp. z o. o.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-11-15
Firma zajmuje się kompleksowym wdrażaniem rozwiązań technologicznych w zależności od potrzeb klienta.

Netto Sp. z o. o.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-11-18

Sieć sklepów spożywczych.

Samorząd Studentów ZUTPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2010-11-22
Parlament uczelniany - studenci z Samorządu naszej uczelni.

Wystawcy 2019Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2019-11-22
1. IDEA HR GROUP SP. Z O. O. SP. K. - doradztwo personalne, rekrutacja do prac stałych i tymczasowych.

2. INWEST-PARK SP. Z O. O. - spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości.

 

Wystawcy 2019Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2019-11-22
IDEA HR GROUP SP. Z O. O. SP. K. - doradztwo personalne, rekrutacja do prac stałych i tymczasowych.

4. INWEST-PARK SP. Z O. O. - spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości.

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin