FAURECJAPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-21

Faurecia jest jednym z liderów na rynku producentów wyposażenia samochodów oraz metalowych konstrukcji siedzeń i układów kierowniczych. W Polsce Faurecia posiada zakłady produkcyjne w: Grójcu, Wałbrzychu, Legnicy i Gorzowie Wielkopolskim.

KK-ELECTRONIC POLSKA SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-21

Ambicją KK-Electronic Polska jest osiągnięcie pozycji preferowanego partnera w sektorze systemów sterowania dla przemysłu energetycznego i produkcyjnego.

RANDSTAD SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-21

Randstad Sp. z o. o. (wchodzący w skład holenderskiego Randstad Holding nv.) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej oferującą rozwiązania w zakresie:

STREAM INTERNATIONAL SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-21

Stream jest międzynarodowym liderem w dynamicznie rozwijającej sie branży telefonicznej obsługi klienta. Specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości wsparcia technicznego globalnym liderom rynku technologii informatycznych, elektroniki komunikacyjnej oraz komunikacji. Dzięki stale rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi wspracia w zakresie outsourcingu firma ciągle się rozwija.

RED SKY SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-21

Red Sky specjalizuje się w budowaniu i prowadzeniu serwisów internetowych skierowanych do globalnego użytkownika. Stworzone przez firmę portale odwiedzane są codziennie przez 4 miliony internautów z całego świata. Każdego roku firma wprowadza na rynek internetowy nowe, rewolucyjne produkty. Firmą kieruje pasja i chęć zmieniania świata na lepsze.

 

CARGOTEC POLAND SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-21
 


Cargotec jest liderem w dostarczaniu rozwiązań w obszarze przeładunku towarów. Marki Hiab, Kalmar i MacGregor są rozpoznawalne na całym świecie. Dzięki globalnemu zakresowi świadczonych usług i ich innowacyjności firma doskonale rozpoznaje potrzeby swych Klientów. Wartość sprzedaży w 2010 roku wyniosła 2,6 miliardów Euro, obecnie firma zatrudnia ponad 10 100 osób na całym świecie. Firma jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Helsinkach. W oddziale montażowym w Stargardzie Szczecińskim Cargotec zatrudnia obecnie ponad 300 osób.

 

JOBB-LINK ASPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-25

Firma rozpoczęła swoją działalność pod nazwą Jobb – Link w styczniu 2010 roku. Konsultanci posiadają ponad 10-letnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej i pośrednictwa pracy. Celem firmy jest nawiązanie współpracy z przedsiębiorstwami nie tylko w Środkowej Norwegii, ale także w pozostalych częściach kraju. Usługi obejmują doradztwo w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia personelu zarówno norweskiego jak i miedzynarodowego.

BLSTREAM SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-25

BLStream to światowej klasy dostawca zaawansowanych rozwiązań mobilnych i integrator systemów. Firma działa jako długoterminowy i strategiczny partner dla swoich klientów - producentów telefonów komórkowych, operatorów telekomunikacyjnych, producentów oprogramowania oraz dostawców usług – oferując nowatorskie produkty i rozwiązania.

AMERICAN INSTITUTE FOR FOREIGN STUDY INC.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-26

Camp America to najsłynniejszy na świecie międzynarodowy program studenckiej wymiany kulturalnej. Łączy on przygodę i wakacje w USA z pracą na młodzieżowych obozach letnich lub w rodzinnych ośrodkach wypoczynkowych.

NO PROBLEMPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-26

No Problem jest szczecińską Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego. W branży zarządzania zasobami ludzkimi działamy od roku 2005. Klienci cenią nas za indywidualne podejście do każdego zadania, profesjonalizm i skuteczność.

CAMP LEADERS POLAND SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-27

Camp Leaders Poland sp. z o.o. jest częścią globalnej grupy Camp Leaders organizującej program wyjazdów wakacyjnych do pracy w ośrodkach kolonijnych w USA. Praca na tzw. kampie jest niepowtarzalną szansą na poznanie studentów z całego świata, zarobienie kieszonkowego, a następnie podróżowania po Stanach.

DUTCH FARMERS SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-27

Dutch Farmers jest spółką prowadzącą gospodarstwo rolne. Uprawy zajmują areał ponad 1500 ha. Specjalnością firmy jest uprawa ziemniaków konsumpcyjnych i dla przetwórstwa - zwłaszcza z przeznaczeniem na frytki i chipsy. Wszystkie produkty przechowywane są we własnych profesjonalnych przechowalniach, tak aby pozostawały w ofercie przez cały sezon handlowy.

RAYNET POLSKA SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-31


 Raynet należy do czołowych dostawców usług IT w zakresie zarządzania aplikacjami oraz wdrażania i pakietowania softwaru.
Jako złoty partner współpracuje w tym niszowym rynku wraz z ogólnoświatowym wiodącym producentem oprogramowania.

WEBER POLSKA SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-03

Weber Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Weber skupiającej w sumie 7 przedsiębiorstw, w ramach których na chwilę obecną zatrudnionych pozostaje łącznie ponad 500 osób.

 

NETTOPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-04

Sieć sklepów spozywczych.

PHU NOVA P.D.BITNERPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-04

Firma PHU NOVA P.D.Bitner  z siedzibą w Szczecinie od 15 lat jest rzetelnym partnerem przemysłu. Zajmuje się pneumatyką, hydrauliką oraz  mechatroniką.  Jest  zarówno dostawcą komponentów, jak i kompletnych rozwiązań systemowych. Gwarantuje profesjonalną obsługę i doradztwo techniczne. Posiada dobrze zaopatrzony magazyn elementów ze swojej oferty.

ANIMEX S. A.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-07
Animex S. A. z siedzibą w Morlinach Oddział w Szczecinie jest przedsiębiorstwem posiadającym wieloletnią tradycję i doświadczenie na rynku mięsnym w Polsce. Przedmiotem działalności spółki jest prowadzenie działalności produkcyjnej, handlowej i usługowej.

SEGEL POLSKAPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-09

Segel Polska to profesjonalna firma konsultingowa, która powstała w 2001 roku jako spółka córka norweskiego przedsiębiorstwa Segel A/S. Jest interdyscyplinarną grupą doradców - specjalistów w zakresie doradztwa personalnego, w tym: rekrutacji i selekcji, oceny kompetencji zawodowych, doradztwa strategiczno - organizacyjnego oraz szkoleń w zakresie tzw. umiejętności miękkich.

UNIKADR BIURO DORADZTWA PERSONALNEGOPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-10

Jest polską firmą doradczo-szkoleniową. Działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomaga pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

JEROMINO MARTINS DYSTRYBUCJAPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-10

Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. należy do portugalskiej Grupy Jerónimo Martins. Z największą w Polsce siecią sklepów detalicznych Biedronka jest niekwestionowanym liderem w handlu. Sieć liczy obecnie 1745 sklepów, a wsparcie logistyczne i administracyjne zapewnia im 9 nowoczesnych Centrów Dystrybucyjnych i Biur Regionalnych. Zatrudnia ponad 32 tys. pracowników, a każdego roku tworzy setki nowych miejsc pracy.


 

TIETO POLAND SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-10

Tieto to międzynarodowa firma IT, która oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi IT, doradcze oraz R&D w zakresie zaawansowanych systemów informatycznych. Należy do światowych liderów w branży nowoczesnych technologii, zatrudnia ponad 18 000 specjalistów, a jej oddziały można odnaleźć w ok. 30 krajach świata, m.in. w Europie Północnej, Niemczech i Rosji.


UNIZETO TECHNOLOGIES S.A.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-10

Unizeto Technologies SA działa nieprzerwanie od 1965 r., realizując swoją misję poprzez dostarczanie systemów informatycznych oraz rozwiązań biznesowych dla klientów komercyjnych i instytucji publicznych na rynku krajowym i międzynarodowym.


BANK PEKAO SAPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-18

AKADEMICKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCIPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-21
WWW.AIP.ZUT.EDU.PL

PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACYPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-21
www.szczecin.oip.pl

Prady dotyczą ce abc młodego pracownika.

SAMORZĄD STUDENTÓW ZUTPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-21
Studenci działający w Samorządzie ZUT. Możesz porozmawiać i dołączyć do parlamentu uczelnianego.
Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin