FAURECJAPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-21

Faurecia jest jednym z liderów na rynku producentów wyposażenia samochodów oraz metalowych konstrukcji siedzeń i układów kierowniczych. W Polsce Faurecia posiada zakłady produkcyjne w: Grójcu, Wałbrzychu, Legnicy i Gorzowie Wielkopolskim.

KK-ELECTRONIC POLSKA SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-21

Ambicją KK-Electronic Polska jest osiągnięcie pozycji preferowanego partnera w sektorze systemów sterowania dla przemysłu energetycznego i produkcyjnego.

RANDSTAD SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-21

Randstad Sp. z o. o. (wchodzący w skład holenderskiego Randstad Holding nv.) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej oferującą rozwiązania w zakresie:

STREAM INTERNATIONAL SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-21

Stream jest międzynarodowym liderem w dynamicznie rozwijającej sie branży telefonicznej obsługi klienta. Specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości wsparcia technicznego globalnym liderom rynku technologii informatycznych, elektroniki komunikacyjnej oraz komunikacji. Dzięki stale rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi wspracia w zakresie outsourcingu firma ciągle się rozwija.

RED SKY SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-21

Red Sky specjalizuje się w budowaniu i prowadzeniu serwisów internetowych skierowanych do globalnego użytkownika. Stworzone przez firmę portale odwiedzane są codziennie przez 4 miliony internautów z całego świata. Każdego roku firma wprowadza na rynek internetowy nowe, rewolucyjne produkty. Firmą kieruje pasja i chęć zmieniania świata na lepsze.

 

CARGOTEC POLAND SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-21
 


Cargotec jest liderem w dostarczaniu rozwiązań w obszarze przeładunku towarów. Marki Hiab, Kalmar i MacGregor są rozpoznawalne na całym świecie. Dzięki globalnemu zakresowi świadczonych usług i ich innowacyjności firma doskonale rozpoznaje potrzeby swych Klientów. Wartość sprzedaży w 2010 roku wyniosła 2,6 miliardów Euro, obecnie firma zatrudnia ponad 10 100 osób na całym świecie. Firma jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Helsinkach. W oddziale montażowym w Stargardzie Szczecińskim Cargotec zatrudnia obecnie ponad 300 osób.

 

JOBB-LINK ASPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-25

Firma rozpoczęła swoją działalność pod nazwą Jobb – Link w styczniu 2010 roku. Konsultanci posiadają ponad 10-letnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej i pośrednictwa pracy. Celem firmy jest nawiązanie współpracy z przedsiębiorstwami nie tylko w Środkowej Norwegii, ale także w pozostalych częściach kraju. Usługi obejmują doradztwo w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia personelu zarówno norweskiego jak i miedzynarodowego.

BLSTREAM SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-25

BLStream to światowej klasy dostawca zaawansowanych rozwiązań mobilnych i integrator systemów. Firma działa jako długoterminowy i strategiczny partner dla swoich klientów - producentów telefonów komórkowych, operatorów telekomunikacyjnych, producentów oprogramowania oraz dostawców usług – oferując nowatorskie produkty i rozwiązania.

AMERICAN INSTITUTE FOR FOREIGN STUDY INC.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-26

Camp America to najsłynniejszy na świecie międzynarodowy program studenckiej wymiany kulturalnej. Łączy on przygodę i wakacje w USA z pracą na młodzieżowych obozach letnich lub w rodzinnych ośrodkach wypoczynkowych.

NO PROBLEMPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-26

No Problem jest szczecińską Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego. W branży zarządzania zasobami ludzkimi działamy od roku 2005. Klienci cenią nas za indywidualne podejście do każdego zadania, profesjonalizm i skuteczność.

CAMP LEADERS POLAND SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-27

Camp Leaders Poland sp. z o.o. jest częścią globalnej grupy Camp Leaders organizującej program wyjazdów wakacyjnych do pracy w ośrodkach kolonijnych w USA. Praca na tzw. kampie jest niepowtarzalną szansą na poznanie studentów z całego świata, zarobienie kieszonkowego, a następnie podróżowania po Stanach.

DUTCH FARMERS SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-27

Dutch Farmers jest spółką prowadzącą gospodarstwo rolne. Uprawy zajmują areał ponad 1500 ha. Specjalnością firmy jest uprawa ziemniaków konsumpcyjnych i dla przetwórstwa - zwłaszcza z przeznaczeniem na frytki i chipsy. Wszystkie produkty przechowywane są we własnych profesjonalnych przechowalniach, tak aby pozostawały w ofercie przez cały sezon handlowy.

RAYNET POLSKA SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-10-31


 Raynet należy do czołowych dostawców usług IT w zakresie zarządzania aplikacjami oraz wdrażania i pakietowania softwaru.
Jako złoty partner współpracuje w tym niszowym rynku wraz z ogólnoświatowym wiodącym producentem oprogramowania.

WEBER POLSKA SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-03

Weber Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Weber skupiającej w sumie 7 przedsiębiorstw, w ramach których na chwilę obecną zatrudnionych pozostaje łącznie ponad 500 osób.

 

NETTOPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-04

Sieć sklepów spozywczych.

PHU NOVA P.D.BITNERPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-04

Firma PHU NOVA P.D.Bitner  z siedzibą w Szczecinie od 15 lat jest rzetelnym partnerem przemysłu. Zajmuje się pneumatyką, hydrauliką oraz  mechatroniką.  Jest  zarówno dostawcą komponentów, jak i kompletnych rozwiązań systemowych. Gwarantuje profesjonalną obsługę i doradztwo techniczne. Posiada dobrze zaopatrzony magazyn elementów ze swojej oferty.

ANIMEX S. A.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-07
Animex S. A. z siedzibą w Morlinach Oddział w Szczecinie jest przedsiębiorstwem posiadającym wieloletnią tradycję i doświadczenie na rynku mięsnym w Polsce. Przedmiotem działalności spółki jest prowadzenie działalności produkcyjnej, handlowej i usługowej.

SEGEL POLSKAPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-09

Segel Polska to profesjonalna firma konsultingowa, która powstała w 2001 roku jako spółka córka norweskiego przedsiębiorstwa Segel A/S. Jest interdyscyplinarną grupą doradców - specjalistów w zakresie doradztwa personalnego, w tym: rekrutacji i selekcji, oceny kompetencji zawodowych, doradztwa strategiczno - organizacyjnego oraz szkoleń w zakresie tzw. umiejętności miękkich.

UNIKADR BIURO DORADZTWA PERSONALNEGOPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-10

Jest polską firmą doradczo-szkoleniową. Działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomaga pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

JEROMINO MARTINS DYSTRYBUCJAPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-10

Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. należy do portugalskiej Grupy Jerónimo Martins. Z największą w Polsce siecią sklepów detalicznych Biedronka jest niekwestionowanym liderem w handlu. Sieć liczy obecnie 1745 sklepów, a wsparcie logistyczne i administracyjne zapewnia im 9 nowoczesnych Centrów Dystrybucyjnych i Biur Regionalnych. Zatrudnia ponad 32 tys. pracowników, a każdego roku tworzy setki nowych miejsc pracy.


 

W ostatnich latach otrzymało wiele wyróżnień i nagród, m.in. „Detalista roku 2010”, trzecia już nagroda „Superbrands”, godło „Jakość obsługi”, tytuł „Marka Godna Zaufania”, a także tytuł „Pracodawca Godny Zaufania” w kategorii Sieci Handlowe. Dziś Jeronimo Martins Dystrybucja jest 4 firmą w Polsce pod względem przychodów, osiągając przychody ze sprzedaży netto w 2010 roku na poziomie ponad 19 mld PLN.

Jest największym pracodawcą w sektorze firm prywatnych w Polsce. Zatrudnia ponad 32 tysiące pracowników na terenie całego kraju. Tworzy jeden zespół, choć pracownicy pracują i zdobywają doświadczenie na ok. 260 różnych stanowiskach. Wspólne cechy pracowników to profesjonalizm i entuzjazm, a także odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań i dążenie do perfekcji.
Codzienna praca każdego z pracowników przekuwana jest w sukces całej organizacji, wszystko po to, by efektywnie i z pasją realizować rosnące wymagania  Klientów.
Dzięki dynamicznej ekspansji, co roku tworzonych jest kilkaset nowych miejsc pracy. Firma dokłada wszelkich starań, aby oprócz zwiększania sprzedaży, dostarczania innowacyjnych produktów, otwierania kolejnych sklepów, tworzyć jak najlepsze warunki pracy.
Rekrutacje prowadzona jest w wielu miejscach w Polsce. Ciekawą ofertę znajdą tu osoby zainteresowane pracą w sklepach, w pionie operacyjnym (sprzedaż), w centrach dystrybucyjnych, biurach regionalnych oraz centrali firmy. Od czerwca br. w Poznaniu działa Centrum Usług Wspólnych, którego zadaniem jest obsługa księgowo-finansowa firmy.
Niezależnie od miejsca, w którym mieszkasz, umiejętności i wiedzy – tu znajdziesz ciekawą propozycję i szansę na zdobycie nowych doświadczeń zawodowych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów i absolwentów oraz uwzględniając dynamiczny rozwój firmy, stworzono kilka propozycji, które na stałe wpisały się w coroczny kalendarz rekrutacyjny firmy:
Dojrzewalnia Talentów – Program Management Trainee
Owocne Wakacje - Program Praktyk Letnich
Kierownik Rejonu – Program Rozwoju w Sprzedaży
Wszystkie aktualne oferty pracy opublikowane są na naszej stronie www.karierawjmd.pl

TIETO POLAND SP. Z O. O.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-10

Tieto to międzynarodowa firma IT, która oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi IT, doradcze oraz R&D w zakresie zaawansowanych systemów informatycznych. Należy do światowych liderów w branży nowoczesnych technologii, zatrudnia ponad 18 000 specjalistów, a jej oddziały można odnaleźć w ok. 30 krajach świata, m.in. w Europie Północnej, Niemczech i Rosji.


UNIZETO TECHNOLOGIES S.A.Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-10

Unizeto Technologies SA działa nieprzerwanie od 1965 r., realizując swoją misję poprzez dostarczanie systemów informatycznych oraz rozwiązań biznesowych dla klientów komercyjnych i instytucji publicznych na rynku krajowym i międzynarodowym.


BANK PEKAO SAPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-18

AKADEMICKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCIPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-21
WWW.AIP.ZUT.EDU.PL

PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACYPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-21
www.szczecin.oip.pl

Prady dotyczą ce abc młodego pracownika.

SAMORZĄD STUDENTÓW ZUTPowiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2011-11-21
Studenci działający w Samorządzie ZUT. Możesz porozmawiać i dołączyć do parlamentu uczelnianego.
Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin