Firmy biorące udział w Targach Pracy KARIERA 2015Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2015-10-05
1. CAMP LEADERS POLAND SP. Z O.O. - praca dla studentów w USA z dziećmi i młodzieżą w czasie wakacji.

2. ELEKTROBUDOWA SA - jest liderem wśród firm polskich pracujących na rzecz elektroenergetyki. Świadczy kompleksowe usługi realizując inwestycje związane z przemysłem energetycznym, petrochemicznym, wydobywczym oraz budownictwem obiektów użyteczności publicznej w systemie pod klucz. Jest producentem urządzeń elektroenergetycznych rozdzielnic i aparatury rozdzielczej wysokich, średnich i niskich napięć oraz stacji i systemów elektroenergetycznych.

3. LSJ HR Group - agencja doradztwa personalnego i rekrutacji.

4. MOBICA LIMITED Sp. z o. o. – Szczeciński oddział Mobici zatrudnia obecnie m.in. specjalistów z dziedziny automotive/embedded, inżynierów pracujących nad aplikacjami mobilnymi oraz testerów oprogramowania. Tworzą i rozwijają oni oprogramowanie dla klientów z całego świata, realizując projekty m.in. dla przemysłu samochodowego, bankowego i finansowego, medycznego, telewizyjnego oraz dla potentatów z Doliny Krzemowej.

5. GRUPA PRACUJ S.A. - prowadzi portal pracuj.pl pomagający znajdować zainteresowanym odpowiednią pracę. Wspiera działy HR wielu firm.

6. QUAD/GRAPHIC EUROPE SP. Z O. O. - to jedna z największych i najnowocześniejszych firm sektora poligraficznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Posiada dwa zakłady produkcyjne w Polsce (w Wyszkowie i Radzyminie, koło Warszawy) oraz biura sprzedaży znajdujące się w ośmiu krajach w Europie (m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji). Jest częścią amerykańskiego koncernu Quad/Graphics (NYSE:QUAD) - jednej z największych drukarni na zachodniej półkuli.

7. ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH - organizator dokształcania, szkoleń, doradztwa dla obszarów wiejskich.

8. WORK SERVICE S.A. - firmz obszaru HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – specjalizująca się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.

9. CARGOTEC POLAND Sp. z o. o. - jest liderem w dostarczaniu rozwiązań w obszarze przeładunku towarów.

10. FAURECIA GORZÓW S.A. - produkcja wyposażenia samochodowego.

11. KK WINDSOLUTIONS POLSKA SP. Z O. O. - specjalnością przedsiębiorstwa są systemy sterujące dla farm wiatrowych.

12. KABEL TECHNIK POLSKA SP. Z O. O. - specjalizuje się w produkcji i projektowaniu wiązek kablowych i szaf sterowniczych. Jest dostawcą dla gałęzi przemysłu pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych), przemysłu kolejowego, samochodowego, maszynowego oraz energetyki wiatrowej.

13. DGS POLAND SP. Z O. O. - projektowanie i montaż aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych.

14. HEG MARIUSZ MYŚLIWIEC - firma jest jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem znanych europejskich producentów maszyn i urządzeń do obróbki rur, profili i stali.

15. ADECCO POLAND SP. Z O. O. - biuro doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy tymczasowej w kraju i zagranicą.

16. HIPERMARKET AUCHAN KOŁBASKOWO - galeria handlowa.

17. ANIMEX FOODS SP. Z O. O. - największa na polskim rynku firma mięsną specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego, drobiowego oraz przetworów mięsnych.

18. SAGRA TECHNOLOGY SP. Z O. O. - Jest wiodącym na polskim rynku dostawcą rozwiązań informatycznych wspierających mobilną sprzedaż, obsługę klienta i marketing. Specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu autorskiego systemu mobilnego Emigo. Jest to oprogramowanie klasy SFA (Sales Force Automation), BI (Business Intelligence), mCRM (Mobile Customer Relationship Management).

19. GRUPA AZOTY ZAKLADY CHEMICZNE "POLICE" S.A. - zajmują miejsce w ścisłej czołówce na polskim i międzynarodowym rynku chemicznym, będąc liderem w segmencie nawozów sztucznych i bieli tytanowej.

20. TRANS-POZ S.A. - jest autoryzowanym dealerem powszechnie cenionych marek: IVECO,  MAN,  FIAT PROFESSIONAL, FIAT. Ponadto jest jedną z nielicznych firm na rynku, która realizuje pełnozakresową obsługę specjalistyczną pojazdów dostawczych i ciężarowych.

21. DANSK SUPERMARKED SSC – Centrum Usług Wspólnych (SSC) duńskiej firmy z branży handlu detalicznego. W centrum skupione są procesy biznesowe zachodzące w grupie Dansk w całej Europie. Zatrudnienie znajdą tu zarówno doświadczeni specjaliści, jak i absolwenci wielu kierunków. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w działach IT, Księgowość, Master Data, Controlling.

22. IDEA HR - doradztwo personalne, rekrutacja do prac stałych i tymczasowych.

23. FIRMA AUDYTORSKO KSIĘGOWA SP. Z O.O. - usługi finansowe , jak również profesjonalna rachunkowa obsługa klientów. Wśród nich jest wiele podmiotów zagranicznych z obsługą w języku niemieckim i angielskim.

24. WILHELMSEN SHIP SERVICE - jest wiodącym dostawcą produktów i usług uznanych w branży morskiej. Obejmuje produkty bezpieczeństwa i usług, produkty morskie UNITOR, chemikalia morskie Unitor i Nalfleet, logistykę morską i agencję statków.

25. PAR EXCELLENCE S.C. - jako agencja public relations zajmuje się m.in. promocją projektu edukacyjnego Urzędu Pracy w Pasewalku. Program skierowany jest do osób zainteresowanych nauką i pracą w Niemczech.

26. RADIOMETER SP. Z O. O. - jest czołowym dostawcą technologicznie zaawansowanych rozwiązań z zakresu ostrej opieki szpitalnej, które upraszczają i automatyzują wszystkie fazy badań w warunkach ostrej opieki szpitalnej. Radiometer oferuje rozwiązania do analizy gazometrii krwi, monitoringu przezskórnego, oraz badań immunologicznych dla markerów kardiologicznych, krzepliwości, infekcyjnych, oraz ciążowych.

27. UNIKADR BIURO DORADZTWA PERSONALNEGO - Jest polską firmą doradczo-szkoleniową. Działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomaga pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

28. PIXEL LEGEND - świadczy usług IT i reklamowe. Specjalizuje się w dostarczaniu usług programistycznych i technologii dla klientów z sektora publicznego i prywatnego. Tworzy na platformy android, iOS i zaawansowane backendy aplikacji internetowych. Jest twórcą nagradzanej aplikacji Pastguide - mobilnego wehikułu czasu, opierającego się o autorską technologię Emb3D, która pozwala na umiejscawianie wirtualnej rzeczywistości w prawdziwych lokacjach - za pomocą telefonu można obejrzeć np. wykończenie pustego mieszkania lub wizualizację domu na własnej działce w pełnym 3D.

29. CENTRUM INSPIRACJ I ROZWOJU BIZNESU "STEP BY STEP" - zapewnia skuteczne, profesjonalne i zorientowane na potrzeby klientów rozwiązania szkoleniowe, badawcze oraz coachingowe.

30. AQUA TEAM GRUPA SBS - to firma kompleksowo obsługująca budowy w zakresie instalacji sanitarnych. Współpracuje z inwestorami, wykonawcami i projektantami.

31. BRIGHTONE SP. Z O. O. - jest firmą oferującą kompleksowe usługi IT dla globalnych klientów.

32. GOGLOBAL - to projekt, który został stworzony, by propagować wyjazdy zagraniczne jako sposób na zdobycie doświadczenia, umiejętności językowych, otwarcie się na świat i ludzi. Podróżowanie połączone z pracą w USA, praktykami lub kursem językowym.

33. INWEST-PARK SP. Z O. O. - spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości.

34. "RAYNET POLSKA" SP. Z O.O. - należy do czołowych dostawców usług IT w zakresie zarządzania aplikacjami oraz wdrażania i pakietowania softwaru.

35. METROHOUSE SZCZECIN - BIURO NIERUCHOMOŚCI - to sieciowa agencja nieruchomości. Oferta obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

36. SYGNITY S.A. - pionier rynku IT w Polsce. Dostarcza nowoczesne technologie, innowacyjne usługi i produkty najwyższej jakości.

37. IAESTE (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) - pomoc w organizacji międzynarodowego programu praktyk, z którego skorzystało już ponad 25 tysięcy polskich studentów.

38. AIESEC - jest największą organizacją studencką na świecie. W celu zapewnienia rozwoju przyszłych liderów, oferuje swoim członkom doświadczenie liderskie oraz międzynarodowe w ramach praktyk zagranicznych.

39. STREFA DORADCZA - porad będą udzielali fachowcy z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, doradcy EURES, inspektorzy z Państwowej Inspekcji Pracy, coach kariery, wizażystka.

40. BIURO KARIER ZUT - działa na styku środowiska akademickiego i biznesu. Pomaga wejść swym studentom na rynek pracy oraz ułatwia kontakty pracodawcom ze studentami i absolwentami Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

41. COLOPLAST BUSINESS CENTRE SP. Z O. O. - międzynarodowe centrum biznesowe, zajmuje się zarządzaniem procesami zobowiązań do dostawców, m.in. przetwarzaniem faktur zakupu i płatnościami, zarządzaniem procesem należności, min. wystawia faktury sprzedaży, księguje wyciągi bankowe, wystawia wezwania do zapłaty, i.in.

42. CENTRUM SZKOLENIOWE MONIKA GIELAR - organizacja i przeprowadzanie szkoleń, warsztatów, wykładów i treningów interpersonalnych. Specjalizuje się przede wszystkim w realizacji kursów zawodowych z zakresu budownictwa, opieki nad osobami zależnymi, kosmetyki, kroju i szycia, administracji oraz kursów komputerowych.

 

 


 

  

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin