Firmy biorące udział w Targach Pracy KARIERA 2016Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2016-10-11
1. CAMP LEADERS POLAND SP. Z O.O. - praca dla studentów w USA z dziećmi i młodzieżą w czasie wakacji.

2. GRUPA AZOTY ZAKLADY CHEMICZNE "POLICE" S.A. - zajmują miejsce w ścisłej czołówce na polskim i międzynarodowym rynku chemicznym, będąc liderem w segmencie nawozów sztucznych i bieli tytanowej.

3. SE Bordnetze Polska Sp. z o. o. - produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych.

4. INWEST-PARK SP. Z O. O. - spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości.

5. SONION Polska Sp. z o. o. - producent zaawansowanych urządzeń medycznych i komponentów elektronicznych.

6. GSK Services Sp. z o. o. - badania naukowe i opracowywanie innowacyjnych produktów farmaceutycznych, szczepionek i produktów ochrony zdrowia.

7. WILHELMSEN SHIPS SERVICE - jest wiodącym dostawcą produktów i usług uznanych w branży morskiej. Obejmuje produkty bezpieczeństwa i usług, produkty morskie UNITOR, chemikalia morskie Unitor i Nalfleet, logistykę morską i agencję statków.

8. GRUPA PRACUJ S.A. - prowadzi portal pracuj.pl pomagający znajdować zainteresowanym odpowiednią pracę. Wspiera działy HR wielu firm.

9. LSJ HR Group - agencja doradztwa personalnego i rekrutacji.

10. PMC Hydraulika Sp. z o.o powstała w 2011 roku i należy do koncernu PMC Hydraulics prowadzonego w 11 krajach. PMC Hydraulika specjalizuje się w montażu systemów hydrauliki siłowej i układów smarowania.

11. OPOLTRANS Sp. z o. o. - sieć hurtowni motoryzacyjnych.

12. KK WINDSOLUTIONS POLSKA SP. Z O. O. - specjalnością przedsiębiorstwa są systemy sterujące dla farm wiatrowych.

13. OFFICE Professional Personalmanagment GmbH - agencja pośrednictwa pracy z Erfurtu, Niemcy.

14. ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH - organizator dokształcania, szkoleń, doradztwa dla obszarów wiejskich.

15. IDEA HR - doradztwo personalne, rekrutacja do prac stałych i tymczasowych.

16. AUCHAN Polska Sp. z o. o. - polskie sklepy francuskiej marki Auchan.

17. LM WIND POWER BLADES (POLAND) Sp. z o. o. - jest światowym liderem w zakresie budowy i dostawy łopat do turbin wiatrowych.

18. TPV DISPLAYS POLSKA Sp. z o. o. - światowy potentata w produkcji monitorów i telewizorów.

19. FIRMA AUDYTORSKO KSIĘGOWA SP. Z O.O. - usługi finansowe , jak również profesjonalna rachunkowa obsługa klientów. Wśród nich jest wiele podmiotów zagranicznych z   obsługą w języku niemieckim i angielskim.

20. TRANS - POZ S.A. - jest autoryzowanym dealerem powszechnie cenionych marek: IVECO, FIAT PROFESSIONAL, FIAT oraz partnerem serwisowym MAN. Ponadto jest jedną z nielicznych firm na rynku, która realizuje pełnozakresową obsługę specjalistyczną pojazdów dostawczych i ciężarowych.

21. POLDANOR S.A. - jest jednym z największych producentów trzody chlewnej w Polsce. Gospodaruje na ponad 13 tys. ha, gdzie głównie uprawiana jest pszenica, pszenżyto, rzepak, żyto i kukurydza. Posiada nowoczesną wytwórnię pasz oraz biogazownię rolniczą.

22. KATARZYNA DUJANOWICZ - SZKOLENIA - certyfikowany coach - CoachWise™ akredytowany przez ICF na poziomie PCC oraz Akredytowany Superwizor Izby Coachingu, pracuje również  jako Konsultant, Trener biznesu i Mentor. Jest ponadto Menadżerem z kilkunastoletnim stażem..

23. AMAZON Fulfillment Poland Sp. z o. o. - największy na świecie sklep internetowy.

24. FERROSAN MEDICAL DEVICES Sp. z o. o. - producent zaawansowanych urządzeń medycznych, w tym do biopsji i dozowników leków oraz usług inżynierskich: projektowanie oraz naprawa.

25. GLOBALLOGIC S.A. - (dawniej REC Global) to lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju produktu. współpracuje z klientami z takich branż, jak: cyfrowe media, elektronika, opieka zdrowotna, infrastruktura, finanse, handel detaliczny oraz usługi telekomunikacyjne.

26. COLOPLAST BUSSINES CENTRE Sp. z o. o. - międzynarodowe centrum biznesowe, zajmuje się zarządzaniem procesami zobowiązań do dostawców, m.in. przetwarzaniem faktur zakupu i płatnościami, zarządzaniem procesem należności, min. wystawia faktury sprzedaży, księguje wyciągi bankowe, wystawia wezwania do zapłaty, i.in.

27. METRO SERVICES PL Sp. z o. o. - jest organizacją typu Shared Service Center. SSC to centra usług biznesowych, świadczące różnego rodzaju usługi (m.in. z zakresu IT, HR czy księgowości) dla macierzystych spółek. Działa w ramach grupy kapitałowej METRO GROUP – prowadzi procesy księgowe na rzecz spółek Grupy.

28. "RAYNET POLSKA" SP. Z O.O. - należy do czołowych dostawców usług IT w zakresie zarządzania aplikacjami oraz wdrażania i pakietowania softwaru.

29. RADIOMETER SP. Z O. O. i RADIOMETRE SOLUTIONS Sp. zo. o. - jest czołowym dostawcą technologicznie zaawansowanych rozwiązań z zakresu ostrej opieki szpitalnej, które upraszczają i automatyzują wszystkie fazy badań w warunkach ostrej opieki szpitalnej. Radiometer oferuje rozwiązania do analizy gazometrii krwi, monitoringu przezskórnego, oraz badań immunologicznych dla markerów kardiologicznych, krzepliwości, infekcyjnych, oraz ciążowych.

30. UNIKADR BIURO DORADZTWA PERSONALNEGO - Jest polską firmą doradczo-szkoleniową. Działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomaga pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

31. BIMs PLUS FHH Sp. z o. o. - jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej

32. SEKRETARIAT DS. MLODZIERZY WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO - Organizacja zachęcająca młodych ludzi do aktywnego udziału w życiu obywatelskim lokalnych społeczności. Umożliwia zaangażowanie się w projekty, akcje i wolontariat. Organizuje wymiany młodzieżowe. Prowadzi warsztaty i szkolenia

 33. GARO POLSKA Sp. z o. o. - skupia się na wytwarzaniu części do produkcji paneli oraz tablic licznikowych i rozdzielczych, rozdzielnic, rozłączników, mediaboxów oraz okablowania do stacji ogrzewania samochodów czy stacji ładowania samochodów elektrycznych.

34. DGS POLAND SP. Z O. O. - projektowanie i montaż aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych.

35. DIEBOLD NIXDORF - Jest czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności w Europie i na świecie.

36. BRIGHTONE SP. Z O. O. - jest firmą oferującą kompleksowe usługi IT dla globalnych klientów.

37. PAR EXCELLENCE S.C. - jako agencja public relations zajmuje się m.in. promocją projektu edukacyjnego Urzędu Pracy w Pasewalku. Program skierowany jest do osób zainteresowanych nauką i pracą w Niemczech.

38. PEKAO S.A. - usługi bankowe dla firm i osób prywatnych, wymiana walut.

39. IAESTE (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) - pomoc w organizacji międzynarodowego programu praktyk, z którego skorzystało już ponad 25 tysięcy polskich studentów.

40. AIESEC - jest największą organizacją studencką na świecie. W celu zapewnienia rozwoju przyszłych liderów, oferuje swoim członkom doświadczenie liderskie oraz międzynarodowe w ramach praktyk zagranicznych.

41. CZERWONA SZMINKA - Agnieszka Szeremeta - zajmuje się doradztwem wizerunku, sesjami stylistycznymi, szkoleniami z zakresu makijażu profesjonalnego i indywidualnego. Pracuje również dla potrzeb prywatnych i państwowych firm, kreując firmowy image biznesowy.

42. BIURO KARIER ZUT - działa na styku środowiska akademickiego i biznesu. Pomaga wejść swym studentom na rynek pracy oraz ułatwia kontakty pracodawcom ze studentami i absolwentami Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

 

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin