Firmy biorące udział w Targach Pracy KARIERA 2017Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2017-10-17
1. PEKAO S.A. - usługi bankowe dla firm i osób prywatnych, wymiana walut.

2. ELOGIC POLSKA Sp. z o. o. - producent urządzeń elektrycznych.

3. KONGSBERG MARTIME POLAND Sp. z o. o.  - jest firmą specjalizującą się w usługach oraz sprzedaży rozwiązań dla rynku elektroniki morskiej oraz technologii informacyjnych. Projektuje zaawansowane systemy automatyki okrętowej, jest autoryzowanym dealerem kompletnych systemów, części zamiennych oraz przetworników i czujników.

4. SONION Polska Sp. z o. o. - producent zaawansowanych urządzeń medycznych i komponentów elektronicznych.

5. CAMP LEADERS POLAND SP. Z O.O. - praca dla studentów w USA z dziećmi i młodzieżą w czasie wakacji.

6. HEADHUNTERS S p. z o. o. – działalność w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników, leasingu pracowniczego oraz wszelkich działań związanych z optymalizacją zatrudnienia.

7. PPPH LAMIX - jest polską firmą z ponad 25-letnią tradycją w branży produkcji papierów higienicznych.

8. IKEA INDUSTRY POLAND Sp. z o. o. -  największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarza meble z drewna litego i z płyt drewnopochodnych.

9. BRIDGESTONE STARGARD SP. Z O. O. - Fabryka należąca do koncernu Bridgestone Corporation, jest zakładem produkującym bieżniki oraz opony radialne do samochodów ciężarowych i autobusów.

10. BONAIR S.A. - dostawca usług wdrożeniowych Microsoft Dynamics w obszarach: CRM/Bi/ERP.

11. IDEA HR GROUP SP. Z O. O. SP. K. - doradztwo personalne, rekrutacja do prac stałych i tymczasowych.

12. PRESS GLASS S.A. - producent szkła zespolonego.

13. LSJ HR Group - agencja doradztwa personalnego i rekrutacji.

14. INFOLUDEK.PL - portal informacyjny i ogłoszeniowy.

15. INWEST-PARK SP. Z O. O. - spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości.

16. WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY - realizuje w imieniu samorządu województwa zadania w zakresie polityki rynku pracy i rozwoju zasobów ludzkich.

17. SCANDINAVIAN PRINT GROUP POLSKA SP. Z O. O. - drukarnia specjalizującą się w druku cyfrowym książek, w niskich i średnich nakładach na żądanie.

18. UNIKADR BIURO DORADZTWA PERSONALNEGO - polska firma doradczo-szkoleniowa.

19. FAURECJA GORZÓW S.A. - jest jednym z liderów na rynku producentów wyposażenia samochodów oraz metalowych konstrukcji siedzeń i układów kierowniczych.

20. OPOLTRANS Sp. z o. o. - sieć hurtowni motoryzacyjnych.

21. PAR EXCELLENCE S.C. - jako agencja public relations zajmuje się m.in. promocją projektu edukacyjnego Urzędu Pracy w Pasewalku.

22. STALKON SP. Z O. O. - producent konstrukcji stalowych lekkich i ciężkich.

23. SPAAS CANDLES POLAND SP. Z O. O. - producent świec na każdą okazję.

24. KK WINDSOLUTIONS POLSKA SP. Z O. O. - specjalnością przedsiębiorstwa są systemy sterujące dla farm wiatrowych.

25. DANSK SUPERMARKED GROUP – Centrum Usług Wspólnych (SSC) duńskiej firmy z branży handlu detalicznego.

26. TIETO POLAND SP. Z O. O. - jest skandynawskim dostawcą rozwiązań IT, obsługującym klientów zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego.

27. RADIOMETER SP. Z O. O. i RADIOMETRE SOLUTIONS Sp. zo. o. - jest czołowym dostawcą technologicznie zaawansowanych rozwiązań z zakresu ostrej opieki szpitalnej, które upraszczają i automatyzują wszystkie fazy badań w warunkach ostrej opieki szpitalnej.

28. FERROSAN MEDICAL DEVICES SP. Z O. O. - producent zaawansowanych urządzeń medycznych, w tym do biopsji i dozowników leków oraz usług inżynierskich: projektowanie oraz naprawa.

29. "RAYNET POLSKA" SP. Z O.O. - należy do czołowych dostawców usług IT w zakresie zarządzania aplikacjami oraz wdrażania i pakietowania softwaru.

30. IQ METAL SP. ZO. O. -  dostarcza komponenty, podzespoły oraz kompletne produkty do wielu gałęzi przemysłu.

31. DIEBOLD NIXDORF BPO SP. Z O. O. - jest czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności w Europie i na świecie.

32. DGS POLAND SP. Z O. O. - projektowanie i montaż aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych.

33. PSI POLSKA SP. Z O. O. - dostarcza i integruje, w oparciu o własne produkty, kompletne rozwiązania informatyczne dla energetyki (sieci elektroenergetyczne oraz rurociągi gazowe i paliwowe), produkcji (branża metalowa, motoryzacyjna i budowy maszyn), logistyki oraz transportu publicznego.

34. BRIGHTONE SP. Z O. O. - jest firmą oferującą kompleksowe usługi IT dla globalnych klientów.

35. ERBUD S.A. - jako generalny wykonawca realizuje projekty komercyjne, użyteczności publicznej, energetyczne, przemysłowe, budownictwa mieszkaniowego oraz inżynieryjno-drogowego.

36. GLOBALLOGIC S.A. - (dawniej REC Global) to lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju produktu. współpracuje z klientami z takich branż, jak: cyfrowe media, elektronika, opieka zdrowotna, infrastruktura, finanse, handel detaliczny oraz usługi telekomunikacyjne.

37. ANIMEX FOODS SP. Z O. O. - największa na polskim rynku firma mięsną specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego, drobiowego oraz przetworów mięsnych.

38. TECHNOLOGIE TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O. O. - wytwarzanie elementów konstrukcji jachtów takich jak kadłuby, pokłady, podłogi.

39. ŻABKA POLSKA S.A. - jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket.

40. HABIA CABLE SP. Z O. O. - to innowacyjna firma z kapitałem szwedzkim. Przedmiotem działalności jest produkcja kabli stosowanych głównie w trudnych warunkach oraz w wymagających aplikacjach. Zajmuje się też projektowaniem oraz produkcją wiązek i systemów kablowych

41. ZAKŁAD ELEKTRYCZNO-METALOWY "BOEM" - projektowanie, produkcjA oraz transport konstrukcji metalowych spawanych.

42. METRO SERVICES PL SP. Z O. - jest organizacją typu Shared Service Center. SSC to centra usług biznesowych, świadczące różnego rodzaju usługi (m.in. z zakresu IT, HR czy księgowości) dla macierzystych spółek. Działa w ramach grupy kapitałowej METRO GROUP – prowadzi procesy księgowe na rzecz spółek Grupy.

43. PAZIM SP. Z O. O. - wynajem powierzchni biurowych, gastronomia i hotelarstwo.

44. VIKTECH SP. Z O. O. - specjalizuje się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu w branży budowniczej do pracy w Danii.

45. BIMs PLUS FHH SP. Z O. O. - jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej.

46. AQUA TEAM GRUPA SBS - to firma kompleksowo obsługująca budowy w zakresie instalacji sanitarnych. Współpracuje z inwestorami, wykonawcami i projektantami.

47. FUNDACJA NETCAMP/ZACHODNIOPOMORSKA SZKOŁA PROGRAMOWANIA - misją jest wspieranie rozwoju i integracja branży IT w regionie.

48. VESTAS POLAND SP. Z O. O. - Dostarcza kompleksowe rozwiązania biznesowe,  oparte na ponad 30-letnim doświadczeniu  w przemyśle energetyki wiatrowej.

49. IAESTE (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) - pomoc w organizacji międzynarodowego programu praktyk, z którego skorzystało już ponad 25 tysięcy polskich studentów.

50. BIURO KARIER ZUT - działa na styku środowiska akademickiego i biznesu. Pomaga wejść swym studentom na rynek pracy oraz ułatwia kontakty pracodawcom ze studentami i absolwentami Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

51. MAKE Up INSTITUTE - jest Szkołą Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji, kierowaną przez nauczyciela wizażu Ewę Winiarską – wizażystkę z międzynarodowym doświadczeniem, absolwentkę Make Up Institute Stockholm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin