Wystawcy którzy zaprezentują się w roku 2018Powiadom znajomego o stronieDrukuj stronę

2018-10-31
1. CEVA LOGISTICS SP. Z O. O. - firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu spedycji i logistyki.

2. UNIKADR BIURO DORADZTWA PERSONALNEGO - polska firma doradczo-szkoleniowa.

3. IDEA HR GROUP SP. Z O. O. SP. K. - doradztwo personalne, rekrutacja do prac stałych i tymczasowych.

4. INWEST-PARK SP. Z O. O. - spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości.

5. BACKER OBR SP. Z O. O. - renomowny polski producent grzałek i elementów grzejnych.

6. IQ METAL SP. ZO. O. -  dostarcza komponenty, podzespoły oraz kompletne produkty do wielu gałęzi przemysłu.

7. SONION Polska Sp. z o. o. - producent zaawansowanych urządzeń medycznych i komponentów elektronicznych.

8. STRABAG SP. Z O. O. - jest europejskim koncernem budowlanym, liderem w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii.

9. ANIMEX FOODS SP. Z O. O. SP. K. - największa na polskim rynku firma mięsną specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego, drobiowego oraz przetworów mięsnych.

10. ERBUD S.A. - jako generalny wykonawca realizuje projekty komercyjne, użyteczności publicznej, energetyczne, przemysłowe, budownictwa mieszkaniowego oraz inżynieryjno-drogowego.

11. RWS SWISS AUTOMATION SP. Z O. O. - realizuje projekty z zakresu automatyki i robotyki dla największych marek automotive na całym świecie.

12. "RAYNET POLSKA" SP. Z O.O. - należy do czołowych dostawców usług IT w zakresie zarządzania aplikacjami oraz wdrażania i pakietowania softwaru.

13. RADIOMETER SP. Z O. O. - jest czołowym dostawcą technologicznie zaawansowanych rozwiązań z zakresu ostrej opieki szpitalnej, które upraszczają i automatyzują wszystkie fazy badań w warunkach ostrej opieki szpitalnej.

14. DANWOOD S.A. -  producent domków jednorodzinnych.

15. REGIONALNE CENTRUM INNOWACJI I TRANCFERU TECHNOLOGII ZUT - porady jak założyć własną firmę?, jak przygotować swoją karierę naukową?

16. FAURECIA GORZÓW S.A. - jest jednym z liderów na rynku producentów wyposażenia samochodów oraz metalowych konstrukcji siedzeń i układów kierowniczych.

17. STALKON SP. Z O. O. - producent konstrukcji stalowych lekkich i ciężkich.

18. NETTO SP. Z O. O. - sieć sklepów Netto.

19. PAR EXCELLENCE S.C. - jako agencja public relations zajmuje się m.in. promocją projektu edukacyjnego Urzędu Pracy w Pasewalku.

20. PEKAO S.A. - usługi bankowe dla firm i osób prywatnych, wymiana walut.

21. ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH - organizator dokształcania, szkoleń, doradztwa dla obszarów wiejskich.

22. KONGSBERG MARTIME POLAND Sp. z o. o.  - jest firmą specjalizującą się w usługach oraz sprzedaży rozwiązań dla rynku elektroniki morskiej oraz technologii informacyjnych. Projektuje zaawansowane systemy automatyki okrętowej, jest autoryzowanym dealerem kompletnych systemów, części zamiennych oraz przetworników i czujników.

23.GRUPA AZOTY ZAKLADY CHEMICZNE "POLICE" S.A. - zajmują miejsce w ścisłej czołówce na polskim i międzynarodowym rynku chemicznym, będąc liderem w segmencie nawozów sztucznych i bieli tytanowej.

24. KK WINDSOLUTIONS POLSKA SP. Z O. O. - specjalnością przedsiębiorstwa są systemy sterujące dla farm wiatrowych.

25. BIMs PLUS FHH SP. Z O. O. - jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej.

26. CAMP LEADERS POLAND SP. Z O.O. - praca dla studentów w USA z dziećmi i młodzieżą w czasie wakacji.

27. INPRO ELECTRIC SP. Z O. O. - jest wiodącym oferentem zaawansowanych usług elektrotechnicznych, działającym na arenie międzynarodowej. Koncentruje się na automatyzacji produkcji.

28. ELOGIC POLSKA SP. Z O. O. - producent urządzeń elektrycznych.

29. RSM POLAND SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO S.A. - biuro rachunkowe, kancelaria doradztwa podatkowego i firma audytorska. RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie.

30. VESTAS - Dostarcza kompleksowe rozwiązania biznesowe,  oparte na ponad 30-letnim doświadczeniu  w przemyśle energetyki wiatrowej.

31. CUKIERNIA MISTRZA JANA SP. Z O. O. - producent pieczywa i wyrobów cukierniczych.

32. INFINIT CODELAB SP. Z O. O. - jest firmą oferującą kompleksowe usługi IT dla globalnych klientów.

33. CENTRUM INFORMACJI I PLANOWANIA KARIERY ZAWODOWEJ WUP - porady doradców zawodowych w zakresie planowania ścieżki kariery zawodowej.

34. INFOLUDEK.PL - portal informacyjny i ogłoszeniowy.

35. BIURO KARIER ZUT - działa na styku środowiska akademickiego i biznesu. Pomaga wejść swym studentom na rynek pracy oraz ułatwia kontakty pracodawcom ze studentami i absolwentami Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

36. DGS POLAND SP. Z O. O. - projektowanie i montaż aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych.

 

Biuletyn Informacji Publicznej ZUT
copyright(c) 2010 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
al. Piastów 17, 70-310 Szczecin